menu Programma

veenfabriek

veenfabriek

word nu veenfriend

OBSIDIAN // SILK

Drieluik van REINDIER over identiteit, seksualiteit en gender

GROEI

Een meeslepende audiovisuele trip i.s.m. Susies Haarlok en Naturalis

Maria de hemel in geprezen

⭐⭐⭐⭐⭐ "Actrice Jacobien Elffers als Maria verricht een klein wonder"

programma

programma

oktober

OBSIDIAN // SILK
za 9 Melkweg / Amsterdam tickets
GROEI
di 19 Leiden / Veenfabriek 19:00u – 22:30u
wo 20 Leiden / Veenfabriek 19:00u – 22:30u
vr 29 TRY-OUT / Leiden / Theater Ins Blau 20:30u – 21:30u tickets
za 30 PREMIÈRE / Leiden / Theater Ins Blau 20:30u – 21:30u tickets

november

GROEI
wo 3 Tilburg / Theater De Nieuwe Vorst 20:30u – 21:30u tickets
do 4 Rotterdam / Theater Rotterdam 20:15u – 21:15u tickets
wo 10 Almere / Kunstlinie Almere Flevoland 20:30u – 21:30u tickets
do 11 Den Haag / Het Nationale Theater / Theater aan het Spui 19:30u – 20:30u tickets
za 13 Purmerend / Theater De Verbeelding 20:00u – 21:00u tickets
wo 17 Amersfoort / Theater De Lieve Vrouw 20:30u – 21:30u tickets
do 18 Amersfoort / Theater De Lieve Vrouw 20:30u – 21:30u tickets
di 23 Amsterdam / Frascati 20:30u – 21:30u tickets
wo 24 Amsterdam / Frascati 20:30u – 21:30u tickets
do 25 Amsterdam / Frascati 20:30u – 21:30u tickets
vr 26 Assen / DNK 20:30u – 21:30u tickets
za 27 Utrecht / Theater Kikker 20:00u – 21:00u tickets

december

GROEI
za 4 Amstelveen / Cultuurcentrum Griffioen 20:00u – 21:00u tickets
vr 10 Deventer / MIMIK 20:30u – 21:30u tickets
do 16 Dordrecht / Schouwburg Kunstmin 20:15u – 21:15u tickets
vr 17 Roermond / ECI Cultuurfabriek 20:00u – 21:00u tickets
di 21 Zwolle / Zwolse Theaters 20:30u – 21:30u tickets
wo 22 Leeuwarden / Stadsschouwburg De Harmonie 20:30u – 21:30u tickets

januari

De Klap I: KRANT
di 25 Amsterdam / Frascati tickets
wo 26 Amsterdam / Frascati tickets
do 27 Amsterdam / Frascati tickets

februari

De Klap I: KRANT
do 3 Leiden / Theater Ins Blau 20:30u tickets
vr 4 Leiden / Theater Ins Blau 20:30u tickets
wo 9 Arnhem / Stadstheater 20:30u tickets
do 10 Woerden / Theater Het Klooster 20:15u tickets
vr 11 Wageningen / Theater Junushoff 20:30u tickets
wo 16 Tilburg / De Nieuwe Vorst 20:30u tickets
vr 18 Amstelveen / Cultuurcentrum Griffioen 20:00u tickets
za 19 Deventer / MMIK 20:30u tickets
do 24 Rotterdam / Theater Rotterdam 20:15u tickets
za 26 Purmerend / Theater De Verbeelding 20:30u tickets

maart

De Klap I: KRANT
vr 4 Amsterdam / Podium Mozaïek 20:30u tickets
wo 9 Leeuwarden / Stadsschouwburg De Harmonie 20:30u tickets
do 10 Oss / Cultuurpodium Groene Engel 20:30u tickets
vr 11 Utrecht / Theater Kikker 20:00u tickets
za 12 Utrecht / Theater Kikker 20:00u tickets
di 15 Den Haag / Het Nationale Theater 20:15u tickets
do 17 Alkmaar / TAQA Theater De Vest 20:30u tickets
vr 25 Amsterdam / Meervaart 20:30u tickets
do 31 Meppel / Schouwburg Ogterop 20:15u tickets